Germiyan Bilge Koleji > Sorumluluklarımız

0 (274) 227 11 10 info@germiyanbilge.com

sorumluluklarimiz-01

Kurumsal Sorumluluk

Germiiyan Bilge Koleji, insan faktörünü birinci sıraya koymaktan gurur duyar. Buradan yola çıkarak, öğretmenlerimize yatırım yapmayı en önemli önceliklerimiz arasında görürüz. Öğretmenlerimize yaptığımız yatırımlar ve onlara duyduğumuz güven, bize başarılı öğrenciler olarak geri döner. Bu konudaki kararlılığımız her zaman tamdır. Bireyleri bölümlere ya da işlevsel konumlarına değil, yeterliliklerine göre bir araya getiririz. Karar alma süreçlerimizin hızı ve esnekliği çalışma biçimimize ayna tutar.

Çevresel Sorumluluk

Kullandığımız bütün materyallerin doğa dostu olmasına önem veririz ve enerji tasarrufu sağlayan ürünler kullanmayı öncelikli tutarız. Doğaya saygılı çevre misyonumuz, bütün faaliyetlerimizi şekillendiren sürdürülebilir gelişim felsefemizin anahtarıdır. Başarımızı sürekli kılmak için yatırımlar yaparken çevremizi korumaya özen gösteriyoruz.

sorumluluklarimiz-02

Sosyal Sorumluluk

Başarılı ve itibarlı bir okul olmanın bir şartını da toplumsal sorumlulukların oluşturduğunun bilincindeyiz. Germiyan Bilge Koleji olarak, çevremizdeki dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmanın hem kendimiz hem de gelecek kuşaklar için taşıdığı önemin farkındayız. Bu nedenle günlük faaliyetlerimizin bireylerin esenliğine ve içinde bulunduğumuz çevreye ekonomik, toplumsal ve çevresel katkılar sağlaması için gereken çalışmaları yapıyoruz.

cevre-duyarliligi-01