Germiyan Bilge Koleji 15’nci Yılını Kutladı

Kütahya’nın başarılı okullarından Germiyan Bilge Koleji kuruluşunun 15’inci yılını düzenlediği gece ile öğrenci ve öğrenci velileri ile birlikte kutladı.

Kütahya’nın köklü ve başarılı okullarından olan Germiyan Bilge Koleji kuruluşunun 15’inci yılını Çınar Otelde düzenlediği gece ile kutladı. Öğrenci velilerin yoğun katılım gösterdiği gecede Germiyan Bilge Koleji yönetim kurulu başkanı Dr. Soner Kurtoğlu 15 yılda birçok başarılı öğrenciyi mezun eden Germiyan Bilge Koleji’nin Kütahya’da bir marka haline geldiğini belirtti. Kurtoğlu konuşmasında “Germiyan Bilge Koleji 15 yıl önce eğitim sevdalısı kişilerin girişimleri ile kuruldu. Bende kendileri ile 7 yılı aşan süredir birlikteyim. Bugün Germiyan Bilge Kolejinden mezun olmuş onlarca öğrenciyi hayata atılmış meslek sahibi olmuş şekilde görmek bizleri onurlandırıyor. Bu güzel geceye katılan tüm velilerimize ve geceyi organize eden öğretmen ve çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

MEZUN ÖĞRENCİLER UNUTULMADI

15’inci kuruluş yıl dönümü gecesinde Germiyan Bilge Kolejinden mezun olan öğrenciler de utulmadı. Germiyan Bilge Koleji yönetim kurulu başkanı Soner Kurtoğlu ve geceye katılan Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Bülent Tatkan mezun öğrencilere plaket verdi. Gece 15’inci kuruluş yıl gecesinde Kütahya’da tek olan bale takımı sunduğu gösteri ile devam etti. Sahne alan anasınıfı ve birinci sınıf öğrencileri izleyicilerden büyük alkış aldı. Gece sürpriz gösteriler ve çekilişle devam etti. Gecede sahne alan orkestra söylediği birbirinden güzel şarkılar ile katılımcıları eğlendirdi. Kuruluş gecesi 15’inci yıl pastasının kesilmesi ile sona erdi. Geceye Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Bülent Tatkan ve eşi, iş adamı İsmet Güral’ın eşi Av. Nesrin Güral ve oğlu Sami Güral, öğrenci velileri ile birlikte öğrenciler katıldı.

Kaynak